Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Choroba

  Nasza Natalka choruje na padaczkę lekooporną, która spowodowała duże zniszczenia w jej układzie nerwowym. Lekarze dobierając odpowiednie leki skupiają się na maksymalnym opanowaniu napadów epilepsji. Próbują również znaleźć przyczyny - na razie jeszcze nieskutecznie.

   Padaczka (inaczej epilepsja, historycznie kaduk), - choroba o złożonej, różnej etiologii, cechująca się pojawianiem napadów padaczkowych. Napad padaczkowy zaś jest wyrazem przejściowych zaburzeń czynności mózgu, polegających na nadmiernych i gwałtownych, samorzutnych wyładowaniach bioelektrycznych w komórkach nerwowych.

Tak to się zaczęło

Natalia jest naszym drugim dzieckiem. Urodziła się 15 października 2009r. w Centrum Medycznym „Eskulap” w Bielsku Białej. Ciąża od początku była pod kontrolą ginekologa i w całym okresie przebiegała prawidłowo. Ponieważ pierwsze dziecko urodziło się poprzez cesarskie cięcie, lekarz w 40 tygodniu zadecydował, że Natalka urodzi się w ten sam sposób (tzw. stan po cesarskim cięciu). Po porodzie otrzymała 10pkt w skali Apgar i po krótkim pobycie została wypisana do domu.

Czytaj więcej...

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

Dziękujemy za 1% podatku.

 

Wszystkim wrażliwym i życzliwym osobom, które dzielą się tym, co mają:
BARDZO DZIĘKUJEMY !

 Jest to dla nas ogromne wsparcie. Zebrane środki pomogą w refundacji kosztów rehabilitacji, leków,środków pielęgnacyjnych i niezbędnego sprzętu.